Wypożyczalnia

<h3>Fontanna czekoladowa</h3>

Fontanna czekoladowa

Oferujemy Państwu fontannę czekoladową z pyszną belgijską czekoladą. Fontanna z pewnością przypadnie do gustu amatorom słodkiego szaleństwa. Polecamy na wszelkiego rodzaju uroczystości

<h3>Wytwornica baniek mydlanych</h3>

Wytwornica baniek mydlanych

Profesjonalna wytwornica do robienia baniek mydlanych - idealna na wesela ,przyjęcia, imprezy, pokazy, sesje zdjęciowe itp.

<h3>Czerwony dywan</h3>

Czerwony dywan

Wszelkie uroczystości, które organizujemy, powinny przybrać odpowiednią oprawę, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość tego wydarzenia. Czerwony dywan na ślub to bardzo ciekawy pomysł i jest to na pewno rozwiązanie warte zachodu. Proponujemy Państwu czerwony dywan o szerokości 1m , długości ok 15m , oraz ok 30 m w przepięknej krwistoczerwonej barwie.

<h3>Świeczniki/lampiony</h3>

Świeczniki/lampiony

posiadamy ogromny wybór świeczników do wypożyczenia: ze szkła przezroczystego, gipsu, drewna,metalu. Świeczniki to nieodłączny element prawie każdej dekoracji . Blask świec nadaje cudowny klimat wszystkim wnętrzom.

<h3>Pokrowce na krzesła</h3>

Pokrowce na krzesła

W swojej ofercie posiadamy pokrowce na krzesła, które idealnie dopasowują się do każdego rodzaju krzesła. Materiał z którego wykonany jest pokrowiec zawiera w sobie lycrę, która świetnie radzi sobie z większymi gabarytowo krzesłami

<h3>Tablice z planem stołów</h3>

Tablice z planem stołów

Tablica z planem stołów- genialne rozwiązanie by uniknąć niepotrzebnego zamieszania przy zasiadaniu gości do stołów...Każdy gość przy wejściu do sali weselnej wie gdzie ma usiąść. Tablice wykonujemy według indywidualnych potrzeb.

<h3>Wazony</h3>

Wazony

W naszym salonie znajdą Państwo bardzo duży wybór wazonów czy kielichów szklanych w różnych rozmiarach i kształtach.

<h3>Kuferek na koperty</h3>

Kuferek na koperty

Nieodłączny "drobiazg" na koperty. Skrzynia w której zmieszczą się wszystkie koperty (nawet te niestandardowych rozmiarów, czy nietypowym wyglądzie) z pieniądzmi przekazane Państwu wraz z życzeniami.

<h3>Skrzynia z balonami</h3>

Skrzynia z balonami

Ogromna skrzynia , która po brzegi wypełniona jest balonami z helem. Taką niespodzianką można zaskoczyć Parę Młodą zarówno po ślubie przed kościołem jak i przed salą gdzie będzie odbywało się wesele. Prezent,który zostanie zapamiętany na długie lata przez Nowożeńców jak i gości zebranych na uroczystości. Skrzynia nie jest z tektury, więc w razie ewentualnego deszczu balony wylecą. Jeśli jednak będziemy chcieli zaskoczyć wszystkich jeszcze bardziej, to o północy ze skrzyni wypuścimy balony które świecą różnokolorowym światłem. Balony z powodzeniem mogą zastąpić lampiony szczęścia lub fajerwerki.

<h3>Fotobudka</h3>

Fotobudka

Magiczna machina na Waszej uroczystości. Z naszej fotobudki otrzymają Państwo kilka fotografii, w dwóch egzemplarzach- jeden egzemplarz dla Pary Młodej drugi dla siebie.Do machiny dołączamy śmieszne gadżety, które urozmaicą zdjęcia.